T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BİLECİK / MERKEZ - Ertuğrulgazi Lisesi

YKS Yaz Çalışma Danışmanlık Uygulaması Toplantısı

2022 Yaz döneminde okulumuzda başlatılan öğrenci koçluğu uygulaması kapsamında sürdürülen çalışmaların çevrim içi değerlendirme toplantısı yapıldı.

2022 Yaz dönemi başlatılan uygulama kapsamında 12. sınıfa geçen öğrenciler, kendi seçtikleri danışman öğretmenleriyle birlikte yaz dönemi TYT ve AYT çalışmalarını organize etmekte ve çalışmalarını planlı şekilde sürdürmektedirler. Bu süreçte öğretmenlerimiz de danışmanlıklarını üstlendikleri öğrencilerin hem çalışmalarını kontrol etmekte hem de onları sosyal yönden desteklemekte, moral ve motivasyonlarını yüksek tutmak için kendileriyle ve velilerle sürekli iletişim halinde bulunmaktadırlar. Çalışmaların değerlendirilmesi amacıyla yapılan çevrim içi toplantıya okul idarecileri ve öğretmenlerin yanı sıra uygulamaya dahil olan öğrenciler de katılarak, süreç hakkında bilgi verip görüş ve düşüncelerini dile getirdiler.

Çalışmalar kapsamında emek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ederiz. Ayrıca süreçteki özverili davranışları ve gayretleri için de öğrencilerimizi kutluyoruz. Elde ettiğimiz ve edeceğimiz başarılar ile Ertuğrulgazi Lisesi olarak hem ilimiz eğitim çıtasını yükseltmeye hem de ülkemiz adına faydalı işler yapacak gençlerimizi desteklemeye devam edeceğiz. 

16-08-202216-08-202216-08-2022

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 16.08.2022 - Güncelleme: 16.08.2022 15:23 - Görüntülenme: 262
  Beğen | 1  kişi beğendi